آیا برای ارتباط با مشتریان خود با مشکلی مواجه شده‌اید؟ آیا برای معرفی خدمات و کسب نظرات مشتریان خود نیاز به بخشی ویژه دارید ولی امکانات شما اقتضای پاسخگویی به نیاز شما را ندارد؟ آیا برای پشتیبانی از سایت و معرفی محصولات خود در شبکه‌های اجتماعی فرصت و نیروی کافی ندارید؟ آیا برای جمع‌آوری گزارش عملکرد و ارائه آن به مخاطبان و مدیران نیاز به امکانات تخصصی دارید و هزینه‌های آن برای شما مقرون به صرفه نیست؟ آیا برای تبلیغات هوشمندانه و کم هزینه نیاز به امکانات خاص دارید؟
راه حل مشکلات شما در دست ما است.

با روابط عمومی، هوشمندانه تبلیغ کنید

خدمات روابط عمومی و مشاوره تبلیغاتی در موسسه فرهنگی هنری تکامل اندیشه
روابط عمومی نهادی است که به جوامع نوین و مدیران موفق تعلق دارد و در روند پیدایش و رشد سازمان‌های پیشرفته برای تسهیل ارتباط میان سازمان با محیط درونی و بیرونی، مخاطبان،گروه‌های تاثیرگذار و تاثیرپذیر از سازمان، افکار عمومی، رسانه‌ها و سازمان‌های دیگر ایجاد شده است.
روابط عمومی پل ارتباطی بین دستگاه‌های اجرایی و مردم است، اما این پل جاده‌ای یک طرفه نیست بلکه جاده‌ای دو طرفه است که وظیفه ایجاد ارتباط بین شرکت و مخاطبان و تبادل اطلاعات میان آن دو را بر عهده دارد.
روابط عمومی با ایفای کارکردهای اطلاع‌رسانی و اطلاع‌یابی، ایجاد و حفظ ارتباطات دو سویه و تفاهم متقابل بین سازمان و مخاطبان و جلب اعتماد و مشارکت مخاطبان به سازمان، کمک به مدیریت برای همگام شدن با تغییرات محیطی، نزدیک کردن نگرش‌های مخاطبان با سازمان و نزدیک کردن اقدامات و نگرش‌های سازمان با مخاطبان به پویایی و رشد و توسعه سازمان در محیط و در راه رسیدن به اهداف و استراتژی‌های آن کمک می کند.
با این رویکرد، روابط عمومی از تاثیرگذاری بسیار بالایی نسبت به تبلیغات برخوردار است. چرا که افراد غالباً به روابط عمومی بیشتر از تبلیغات اعتماد می‌کنند. این به آن معنا است که روابط عمومی، بیشتر از یک اعلان و آگهی تبلیغاتی ارزش دارد. به این ترتیب فرصت‌های شما برای ارتباط با مشتریان خاص بهبود می‌یابد. لذا امروزه روابط عمومی بخشی جدانشدنی از سازمانی‌ها و شرکت‌ها شده و به عنوان بخشی از آمیخته بازاریابی و ارائه خدمات تبدیل شده است به نحوی که تمامی سازمان‌ها، ارگان‌ها، افراد حقیقی و حقوقی نیاز به بخش روابط عمومی پیدا کرده‌اند و در چارت سازمانی، به عنوان بخشی در کنار مدیر و مستقل از سایر قسمت‌ها فعالیت می‌کند.

«تکامل اندیشه» سخنگویی هوشمند و امین برای شما

روابط عمومی و مشاوره تبلیغاتی در موسسه فرهنگی تکامل اندیشه برخورداری از یک روابط عمومی قدرتمند که با حداقل هزینه، حداکثر بازدهی را برای سازمان‌ها به ارمغان آورد، نقش مهمی در ارتقاء کیفیت اقدامات مدیران برجسته دارد. امروزه بازاریابان از روابط عمومی برای تاثیرگذاری بر نگرش‌ها و برداشت‌های گروه‌های مختلف نسبت به شرکت‌ها، سازمان‌های غیرانتفاعی، نام‌های تجاری، سیاستمداران و به طور کلی افراد مشهور استفاده می‌نمایند.
خدمات روابط عمومی نقش انکارناپذیری در مدیریت بحران و پاسخ به شرایط در سریع‌ترین زمان ممکن در فضای مجازی و روزنامه‌ها و کنفرانس‌های خبری دارد. به همین سبب بسیاری از متخصصین این حوزه، بهترین راه برای کسب موفقیت و یا به حداقل رساندن خسارات ناشی از فاجعه را در بهره‌مندی از یک روابط عمومی پیشرو و قدرتمند می‌دانند.
    به همین رو، موسسه فرهنگی هنری «تکامل اندیشه» با کمک تیم متخصصان این حوزه، در کنار ارائه خدمات مشاوره تبلیغات و بازاریابی، اقدام به ارائه کلیه خدمات روابط عمومی به مشتریان خود نموده تا مشتریان این موسسه در معرفی برند خود موفق‌تر از گذشته عمل کرده و ارتباطی اثربخش با مشتریان برقرار نمایند و خود را در جایگاهی تثبیت شده در بازار هدف قرار دهند.

خدمات بخش روابط عمومی

علاوه بر خدمات ارائه شده در بخش کمپین‌های تبلیغاتی و بازاریابی، خدمات بخش روابط عمومی موسسه فرهنگی «تکامل اندیشه» به شرح زیر می‌باشد:
 • جمع‌آوری اطلاعات و تهیه گزارش‌های کاری در قالب خبر و گزارش‌های تصویری 
 • بارگذاری اطلاعات و پشتیبانی از سایت و شبکه‌های اجتماعی
 • ارتباط با مخاطبان و گردآوری نظرات و ارائه آنها به مدیران 
 • تهیه گزارش‌های خبری برای نشریات، خبرگزاری ها و سایت های خبری
 • هویت بصری سازمان (CI) با هدف ارائه پیام واحد و ایجاد تصویری مثبت در ذهن مخاطبان
 • روابط عمومی داخلی و بیرونی با هدف برقراری ارتباط با کارکنان با سازمان
 • اطلاع‌رسانی در خصوص اهداف و فعالیت‌های سازمان به کارکنان
 • پاسخگویی و ایجاد ارتباط با سرمایه گذاران
 • برقراری روابط تعاملی با رسانه‌های جمعی جهت پوشش خبری رسمی
 • نگارش متن سخنرانی مدیران
 • مشاوره به مدیران ارشد، افراد حقیقی و حقوقی
و سایر خدماتی که متناسب با نیاز مشتریان در این حوزه مورد نیاز باشد.
خدمات روابط عمومی و مشاوره تبلیغاتی در موسسه تکامل اندیشه
تضمین خدمات در روابط عمومی تکامل اندیشه

تضمین خدمات در «تکامل اندیشه»

موسسه فرهنگی «تکامل اندیشه» تعهد کارشناسان را به رعایت اصول اخلاقی و حفظ اسرار مشتریان خود را تضمین و تلاش می‌کند به دور از هرگونه جانب‌داری و حاشیه‌پردازی در ارائه خدمات مشاوره‌ای از بالاترین استانداردهای حرفه‌ای و اخلاقی استفاده کند. مشاوران رسانه‌ای «تکامل اندیشه» با بهره‌مندی از تخصص، تجربه و شخصیت ممتاز خود موجب بهبود امور و تقویت توانمندی مجموعه و مدیران آنها هستند.
با شماره تماس 09123780241 (تماس، پیامک، تلگرام یا سروش) برای هماهنگی و مشاوره پذیرای شما خواهیم بود.