آشنایی با موسسه فرهنگی تکامل

آشنایی با موسسه فرهنگی تکامل
مؤسسه فرهنگي تکامل  با اخذ مجوز رسمي از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و ثبت مؤسسه (در تاريخ 12 تیرماه 1392 تحت شماره 32012  ثبت شرکتها) با عنوان رسمی «موسسه فرهنگی هنری [چند منظوره] تکامل اندیشه جاودان» به مديريت «مهدی ابوطالبی یزدی» تشكيل شد و فعاليت رسمي خود را بر اساس مفاد اساسنامه مندرج در روزنامه رسمي به شماره 19917 آغاز نمود.
موضوع فعالیت‌های موسسه عبارت است از:
1- انجام فعالیت‌های انتشاراتی به منظور انتشار و توزیع کتاب در داخل کشور.
2- خدمات حروفچینی، ویرایش و تصحیح، تنظیم، طراحی و صفحه‌آرایی کتاب و نشریه
3ـ مطالعات و تحقیقات در موضوعات متناسب با اهداف و فعالیت‌های موسسه
4ـ مشارکت در برگزاری همایش و سمینار و برپایی نمایشگاه و جشنواره‌های فرهنگی هنری
5- برگزاری نشست‌های فرهنگی، ادبی، شعر و شاعران، عکاسی، نقد کتاب و فیلم.
6- برگزاری جلسات قرآن و آموزش قرآن ویژه کودکان و نوجوانان و برگزاری دوره‌های حفظ قرآن و قرائت در قرآن ویژه جوانان و تربیت مربی قرآن.
7- طراحی و برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت مطابق با اهداف موسسه در حوزه‌های قرآنی، معارف اسلامی، ویراستاری، طراحی و صفحه‌آرایی کتاب و نشریات، نویسندگی (شعر، داستان، روزنامه‌نگاری، خبرنگاری)


ارائه خدمات تخصصی ویراستاری و صفحه آرایی کتاب و نشریات

موسسه فرهنگی تکامل با گرد آوري متخصصين و با استفاده از دانش و فناوري روز دنيا و با ايجاد فضايي سرشار از همت و جسارت به ارائه خدمات در زمینه‌های تخصصی ویراستاری، صفحه‌آرایی، چاپ و نشر کتاب و نشریات همت گماشته است.
ویرایش کتاب و نشریات در موسسه فرهنگی تکامل این موسسه مفتخر است که خدمات برازنده‌ای را در زمینه‌های مختلف ویراستاری، صفحه‌آرایی و چاپ و نشر در خصوص انتشار بیش از ده‌ها عنوان کتاب و نشریه و مجلات تخصصی ارائه نموده است. 
از آنجا كه دست يابي به كيفيت و حفظ آن در «تکامل» از مهمترين امور است، كنترل كيفيت در تمامي مراحل توليد به بهترين شكل انجام مي‌گيرد. به همین دلیل است که به ارائه خدمات تخصصی به مؤلفان، اساتید و ناشران محترم افتخار می‌کنیم.
این موسسه با در اختیار داشتن همه امکانات لازم برای تولید و انتشار کتاب و نشریات شامل مجتمع خدمات چاپ کتاب و مجلات [نظیر پیشرفته‌ترین سایت طراحی و تایپ متون، لیتوگرافی مدرن، چاپ و صحافی طبق آخرین استانداردها] مطمئن ترین مجتمع جهت چاپ و نشر کتاب و نشریات تخصصی  شما می‌باشد.
در «تکامل» همواره دو ديدگاه براي ما حائز اهميت است؛ يكي ارتقاء كيفيت محصولات و ديگري جلب رضايت مشتري. ما در نتيجه‌ی ارتقاء كيفيت، به جلب رضايت مشتري می‌رسیم و جلب رضايت مشتري هم امتياز مهمي را براي ما به ارمغان می آورد.
هم‌اکنون با تكيه بر اعتماد دوستاني كه از خدمات تخصصی ما بهره‌مند شده‌اند، و شما عزیزان که ما را شایسته خدمت رسانی به خویش دانسته‌اید، امیدواریم در انتشار آثار ارزشمندتان در حوزه‌های مختلف همراهتان بوده و توليدات جديدي را به علاقمندان آثار شما تقدیم نماییم.

عکاسی تبلیغاتی ، صنعتی و همایش‌ها

عکس تبلیغاتی اردوی علمی آموزشگاه دخترانه گزینه پارس - نوروز 93 یکی از راه های معرفی نشان‌های تجاری به مشتری، استفاده از رسانه است. بر خلاف تصور عام رسانه تنها تلویزیون و رادیو نیست. دنیای امروز دنیای دیجیتال است. دنیایی که در آن یک لیوان می تواند منتقل کننده یک پیام باشد. امروزه استفاده از تصاویر و عکس های تبلیغاتی و صنعتی هم نقش بسیار مهمی در دنیای دیجیتال ایفا می کنند. شما به راحتی می توانید محصولات و خدمات خود را با عکس به تصویر کشیده و آنها را در تبلیغات خود استفاده کنید.
عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی جزو تخصصی ترین حیطه های عکاسی محسوب می شوند. کانون آگهی و تبلیغات تکامل خدمات حرفه‌ای در زمینه عکاسی دیجیتال را در گرایش های صنعتی و تبلیغاتی، عکاسی از همایش‌ها و مراسم‌های رسمی به مشتریان خود ارائه می دهد.